Ako nakupovať správne spodnú bielizeň?

Zdalo by sa, že na tom, akú spodnú bielizeň si žena vyberie predsa nemôže záležať, keď ju nie je vidno. Teda samozrejme existuje aj spodná bielizeň, ktorú vidno lebo samozrejme žena chce, aby ju vidno bolo. Napríklad pamätáme si obdobie z dôb minulých, kedy žene z hip hopových nohavíc schválne trčali krikľavé nohavičky. Ale každá dobá má svoje omyli. Ale naspäť k spodnej bielizni, ktorá má plniť svoju ozajstnú funkciu. Je veľmi dôležité, akú spodnú bielizeň si vyberiete. Zaručene Vám spodná bielizeň musí byť veľkostne dobrá. Nie len, že Vám v úzkej spodnej bielizni nebude pohodlná, ale ani Vašej postave vôbec takáto bielizeň nepridá. Rozprávame sa rovnako tak o podprsenke, ako aj o nohavičkách. Podprsenka, ktorá Vám je malá, vás na obvode Vás tlačí a robí Vám záhyby na chrbte. Ak vám je malá na košíčkoch, Vaše prsia sú deformované a z podprsenky Vám vytŕčajú Vaše prsia meilleur perceuse sans fil. Ak je to však tak, že si vyberiete spodnú bielizeň, ktorá Vám nesedí pretože je veľká, tiež Vašej postave príliš neprospieva. Nebojte sa si spodnú bielizeň pred kúpou vyskúšať, ak Vám sadne, určite si to všimnete. Pri spodnej bielizni si okrem toho, že si dáte pozor na veľkosť musíte zaručene dávať pozor aj na materiál. V prípade nohavičiek sa odporúča najmä zo zdravotného hľadiska, aby bol materiál priedušný. Určite sa snažte vyhnúť materiálu, ktorý je umelý a nepriedušný. Takéto materiály sú nevhodné, najmä preto, že spôsobujú rôzne ženské problémy.

Existuje niekoľko zásadných pravidiel, ktorých sa zaiste pridržiavajte, ak si chcete kúpiť vhodnú spodnú bielizeň. Pri plných prsiach sa vyhýbajte Push up modelom. Vaším prsiam totiž to neprinesú želaný efekt a prsia môžu pôsobiť skôr naduto a neprirodzene, za to plním prsiam určite pristanú modely s kosticami. Push up modely sú vhodnejšie pre menšie prsia, pre ktoré bol takýto model akoby šitý na mieru, aj z malého dekoltu takýto druh podprsenky dokáže vyčariť zvodný dekolt. Nohavičky sa Vám nesmú zarezávať do kože, to isté platí aj o ramienkach na podprsenke. Rovnako ale platí, že podprsenka ani nohavičky nesmú byť príliš voľné. Čo sa týka módy, mohli by sme povedať, že módne je všetko čo Vám pristane. Nosia sa čipky, satén, ako aj priehľadné detaily, nosí sa aj vysoko funkčná sťahovacia bielizeň, tangá, ale aj šortky.

Na trhu dnes jednoducho zoženiete rôzne druhy a strihy rovnako podprseniek ako aj nohavičiek. Práve z tohoto dôvodu je oveľa jednoduchšie si vybrať to, čo Vám naozaj pristane. Nenechajte sa oklamať, aj keď spodnú bielizeň nosíme naozaj pod šatami vyberajme si zásadne kúsky, ktoré nám pristanú. Ak budete mať dobre padnúcu bielizeň pomôže Vám to pri celkovom vzhľade. Napríklad ak potrebujete zakryť nejakú nedokonalosť postavy naozaj sa nehanbite využiť sťahovacie spodné prádlo. V niektorých prípadoch Vás dokáže zmenšiť aj o niekoľko potrebných centimetrov. Okrem sťahovacej spodnej bielizne Vám pri menšej korektúre postavy môže pomôcť aj korzet. Je pravda, že korzet už dnes menej často plní sťahovaciu funkciu, jedná sa skôr o funkciu estetickú, ktorú korzet zastupuje. Avšak ak pohľadáte na trhu sa isto nájdu aj modely so sťahovacou funkciou idéal pour les petites tâches.