Ako obdarovať novomanželov

Dnes je moderné na svadbu ísť iba s malou obálkou, po prípade s obálkou a kvetmi. Ale ako novomanželov obdarovať, potešiť a aj prekvapiť a pritom neminúť veľa peňazí? Je samozrejme, že pre všetkých zúčastnených je určite najjednoduchšie aj najpraktickejšie dať peniaze do obálky a ísť sa zabaviť. Ja však musím priznať, že mi trošku chýba akási romantika, či určitý sentiment, ktorý na svadbu patrí. Jedná sa o maličkosti, niečo malé, pekné čo by pár, ktorý obdarúvate mohol určite zahriať pri srdiečku. V dnešnom článku sa Vám pokúsime poradiť niečo malé, milé a pekné čo by ste mohli vybrať. Jedna z vecí, ktorá novomanželov zaiste poteší je milé venovanie. Tak ako už je vyššie spomenuté dnešní svadobčania idú na obrad väčšinou len s malou obálkou. Tým pádom si hlavu trápiť nemusia kvôli výberu darčeku, ale mohli by si preto rozmyslieť, čo pekné napíšu do svadobnej karty. Venovanie by malo byť nápadité, originálne, ale najmä vystihujúce, ako aj Vás, tak aj novomanželov moulin à café pour les grains de café.

Ak ste v koncoch nebojte sa použiť slová múdrejších a inšpirujte sa napríklad internetom (veď kde inde hľadať inšpiráciu?). Veľmi zaujímavý a pritom nie nákladný darček, je určite do obálky pribaliť aj los, či prípadne za novomanželov môžete podať športku. Okrem toho, že môžu vyhrať sa predsa počas svadobnej cesty môžu zabávať. Dary, ktoré síce niečo stoja, ale nepatria k nákladným a predsa by mohli byť zaujímavé, sú darčeky a darčekové predmety s iniciálami, či fotkami novomanželov. Dnes od pohárov, cez oblečenie až po puzzle s vlastnou podobizňou dokážete vybrať čokoľvek. Je to príjemný a celkom osobný darček. Ak patríte ku kreatívnym ľuďom, mohli by ste natočiť video s venovaním pre novomanželov ešte lepšie je, ak sa na jeho výrobe podieľajú aj ostatní kamaráti, či príbuzní. Je fajn si takúto spomienkovú kazetu po rokoch nájsť a prezrieť si ju meilleur café en grain.

Podobnou formou, akou je video, je napríklad aj fotokniha, či kniha s osobnými venovaniami, či tzv. svadobná kniha hostí. Originálne je, ak miesto obálky, do ktorej dáte peniaze, použijete iný spôsob odovzdania, napríklad truhlicu alebo šporkasu. Nebojte sa byť osobný, na svadbu také dary patria. Jedno je však isté, nekupujte nič živé, žiadne zvieratko, prasiatko pre šťastie sa určite bude viac hodiť ak bude hlinené alebo na tanieri. Ak totiž hlinené prasiatko zapadne prachom nikto nešťastný nebude. Skôr ako živý darček v podobe zvieratka možno zakúpiť živý dar v podobe živého vystúpenia. Speváka, ktorý zaspieva obľúbenú pesničku pre novomanželov. Ja osobne som sa sama takejto svadby zúčastnila, kde novomanželov takýmto darom prekvapili a bolo to pre všetkých veľmi pekné a romantické prekvapenie. Samozrejme dôležite alebo skôr najdôležitejšie je, poznať ľudí, ktorým idete na svadbu. O to jednoduchšie je pre Vás ich obdarovať. Nezabúdajte hlavne na to, že každý darček darovaný od srdca musí potešiť. Veď srdce a snahu z vybraného darčeku je určite cítiť. Sentimetnálne dary od blízkych Vás mnohých môžu určite potešiť najmä v čase staroby. Veď kto si v tom čase bude pamätať koľko peňazí v akej obálke dostal. Za to pri pohľade na fotografie, či iný osobný dar sa isto rozcítite.